Aktualności

Informacje ze Świata IQ

OPIS
W sobotę 15 czerwca, w godz. 10:00-15:00 zapraszamy na Nowe Otwarcie Garden&Villa!  Z uwagi na zbliżający się termin oddania oraz ostatnie dostępne w sprzedaży domy i mieszkania, pragniemy zaprezentować teren osiedla oraz wnętrza w stanie deweloperskim. Czerwiec jest miesiącem, w którym będą trwać ostatnie szlify w ogrodzie – mnogość zaplanowanych nasadzeń sprawia, że jest to wyzwanie i proces, który wymaga dużych nakładów czasu i precyzji. Z dumą możemy zaprezentować budynki z wykończoną elewacją, tarasami, podjazdami i ścieżkami […]


OPIS
W 2016 roku profesor paryskiej Sorbony Carlos Moreno zaproponował ideę 15-minutowych miast, która zakłada dostęp do najistotniejszych punktów, niezbędnych do komfortowego życia, w obrębie 15-minutowego spaceru od miejsca zamieszkania. Kluczowa jest kwestia braku konieczności korzystania z transportu samochodowego, a w idealnym układzie nawet miejskiego, do zaspokojenia wszelkich życiowych potrzeb. Koncepcja ta jest nowoczesnym podejściem do rozwoju metropolii, które w ostatnich latach rozwijały się na obrzeżach dużych miast, oddalając się […]


OPIS
Przygotowaliśmy dla Państwa nową stronę www, która jest przede wszystkim prosta i intuicyjna. Nie chcemy, aby Państwa cokolwiek rozpraszało w poszukiwaniu wymarzonego lokum. Wierzymy, że nasze produkty mają prawdziwą wartość i nie musimy tego "obrzucać" konfetti. Pusty marketing... nie u nas.


OPIS
Budowa Palladium ruszyła pełną parą i to z przytupem! Zaczęliśmy od ciężkich prac w celu maksymalnego zabezpieczenia wykopu. Wbijamy ponad 900 pali w grunt i to na głębokość nawet 18 metrów. Wszystkiego tego dokonuje firma z Warszawy, która w celu przetransportowania maszyn musiała wstrzymać w nocy ruch w okolicach Centrum Bydgoszczy.


OPIS
Rozświetlimy Niemcz jak nikt nigdy wcześniej. Na Bezobsługowym Osiedlu Garden&Villa Niemcz właśnie pojawiły się nowe, stylizowane lampy. Nasza Pani Kierownik szukała idealnych modeli kilka tygodni. Liczyła się jakość, warunki gwarancji i design. Naszym zdaniem wszystko w punkt... i to świetlny :) Domy i mieszkania gotowe już tej wiosny!