[PRACA] Dołącz do Zespołu IQ

03.07.2019

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, szukamy ambitnej, kreatywnej oraz świetnie zorganizowanej osoby, z doskonałym kontaktem z Klientem. Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży produktów mieszkaniowych. Ważne jest zaangażowanie i nastawienie pełne pasji oraz optymizmu.

Zakres obowiązków

  • administracja biura Dewelopera
  • pierwszy kontakt z potencjalnym Klientem
  • obsługa posprzedażowa
  • wsparcie we wdrażaniu Media Plan-ów
  • współrealizacja celów sprzedażowych Dewelopera

Szczególnie cenimy

  • minimum 3 – letnie doświadczenie w kontakcie z Klientem
  • dyspozycyjność
  • wysoka samoorganizacja oraz kultura osobista
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • reprezentacyjna postawa
  • znajomość języka angielskiego min. poziom B2
  • znajomość środowiska MS Office
  • umiejętność logicznej archiwizacji dokumentów
  • zmysł aranżacyjny oraz wysokie poczucie estetyki

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • solidne wynagrodzenie podstawowe
  • premie i atrakcyjne prowizje
  • samodzielne stanowisko
  • niezbędne narzędzia
  • szkolenia oraz coaching

Prosimy o przesyłanie CV pod adres: rekrutacja@askweb.pl

Czytaj więcej POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODA