Lokal handlowo-usługowy 230mkw

Lokal na wynajem w pierwszym etapie osiedla City Park Chodkiewicza 19. Pomieszczanie znajduję się w zrewitalizowanej część budynku oddanego do użytkowania w 2016 roku o nie nagannym stylu który możemy zaobserwować na fotografiach załączonych do ogłoszenia. Bliskość nowego osiedla i centrum handlowego z pewnością jest dużym atutem myśląc o przyszłych klientach. Kolejnym z nich jest na pewno świetna komunikacja tramwaj, autobus a nawet stacja roweru miejskiego. Przed lokalem znajdziemy również bezpłatny parking. Lokal posiada wszystkie przyłącza i jest w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Wysokość pomieszczenia nawet do 5m.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 605 20 10 31 lub mailem lokale@iqdevelopment.pl

  • wszystkie media
  • ogrzewanie miejskie
  • światłowód
  • doskonała lokalizacja
20.04.2019
Spokoju ducha i miłości

Życzymy Państwu radosnych oraz pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, aby ten szczególny czas był dla Państwa momentem budowania jeszcze silniejszych więzi Rodzinnych i duchowego spokoju. Wesołego Alleluja!

Czytaj więcej
30.03.2019
Botaniq Chodkiewicza 19

…to kolejna inwestycja IQ Development w ramach bydgoskiej Dzielnicy Muzycznej. Po sukcesie oraz ciepłym przyjęciu oferty Osiedla City Park, postanowiliśmy otworzyć nowy rozdział w tworzeniu wielomieszkaniowej…

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODA