Lokal usługowo-biurowy 74mkw

Lokal na wynajem w drugim etapie osiedla City Park Chodkiewicza 19.

Pomieszczanie znajduję się na piętrze budynku oddanego w 2017 roku w części usługowej z dostępem do parkingu dawnego „AS Marketu” dzisiaj „Sano”. 
Lokal nadaje się zarówno na działalność usługową jak i biurową.
Bliskość nowego osiedla i centrum handlowego z pewnością jest dużym atutem znajdziemy tu m.in. sklep spożywczy Sano, największa powierzchnia rozrywkowa Park 17, sklep Vive oraz apteka i wiele innych. Kolejnym z nich jest na pewno duży parking oraz świetna komunikacja tramwaj, autobus a nawet stacja roweru miejskiego. 
Lokal posiada wszystkie przyłącza a ogrzewanie jest miejskie. Pomieszczenia są na etapie wykończania dostępne będą od maja 2018 roku.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 605 20 10 31 lub mailem lokale@iqdevelopment.pl

  • wszystkie media
  • światłowód
  • ogrzewanie miejskie
  • przygotowane przyłącze klimatyzacji
  • doskonała lokalizacja
20.04.2019
Spokoju ducha i miłości

Życzymy Państwu radosnych oraz pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, aby ten szczególny czas był dla Państwa momentem budowania jeszcze silniejszych więzi Rodzinnych i duchowego spokoju. Wesołego Alleluja!

Czytaj więcej
30.03.2019
Botaniq Chodkiewicza 19

…to kolejna inwestycja IQ Development w ramach bydgoskiej Dzielnicy Muzycznej. Po sukcesie oraz ciepłym przyjęciu oferty Osiedla City Park, postanowiliśmy otworzyć nowy rozdział w tworzeniu wielomieszkaniowej…

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODA