Lokal usługowo-biurowy 69mkw

Lokal na wynajem w drugim etapie osiedla City Park Chodkiewicza 19.

Pomieszczanie znajduję się na piętrze budynku oddanego w 2017 roku w części usługowej z dostępem do parkingu dawnego „AS Marketu” dzisiaj „Sano”. 
Lokal nadaje się zarówno na działalność usługową jak i biurową.
Bliskość nowego osiedla i centrum handlowego z pewnością jest dużym atutem znajdziemy tu m.in. sklep spożywczy Sano, największa powierzchnia rozrywkowa Park 17, sklep Vive oraz apteka i wiele innych. Kolejnym z nich jest na pewno duży parking oraz świetna komunikacja tramwaj, autobus a nawet stacja roweru miejskiego. 
Lokal posiada wszystkie przyłącza a ogrzewanie jest miejskie. Pomieszczenia są na etapie wykończania dostępne będą od maja 2018 roku.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 605 20 10 31 lub mailem lokale@iqdevelopment.pl

  • wszystkie media
  • światłowód
  • ogrzewanie miejskie
  • przygotowanie przyłącza klimatyzacji
  • doskonała lokalizacja
03.07.2019
[PRACA] Dołącz do Zespołu IQ

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, szukamy ambitnej, kreatywnej oraz świetnie zorganizowanej osoby, z doskonałym kontaktem z Klientem. Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży produktów mieszkaniowych. Ważne jest…

Czytaj więcej
14.06.2019
BOTANIQ z pięknym wnętrzem…

BOTANIQ Chodkiewicza 19 to nie tylko piękno elewacji i formy, ale i kujące, luksusowe wnętrza lobby – naszpikowane jakością oraz nowoczesną technologią, m.in.: 💎 elektroniczna tablica…

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODA