Dział aranżacji

IQ Development oferuje swoim klientom możliwość współpracy
z renomowanymi projektantami wnętrz oraz wykończenia mieszkania
„pod klucz” w 3 standardach:

1. BASIC
2. STYLE
3. PRESTIGE

O wszelkich szczegółach chętnie opowie Państwu nasz
Doradca w biurze przy ul. Chodkiewicza 19.

Aktualności

13.09.2018
Najlepsza Aura!

Zachwyt to za mało powiedziane… jesteśmy oszołomieni tempem sprzedaży inwestycji Aura Park. Dopiero co wstawiamy okna, a już wszystkie lokale znalazły swoich Nabywców. Obiecujemy nie zwieźć! Dziękujemy z okazane zaufanie, a dla rozczarowanych spóźnialskich mamy – jeszcze dostępną – doskonałą ofertę ostatnich apartamentów City Park 3 na bydgoskich, prestiżowych Bielawach. Zapraszamy.

Czytaj więcej
30.08.2018
Z2 na Miedzyniu ukończone

Po cichu, swoim tempem, ale skończyliśmy już kameralny projekt Z2 na bydgoskim Miedzyniu. Funkcjonalność i poczucie prywatności w ramach tego obiektu są bezdyskusyjne. Jedynie 2 apartamenty i to z tarasami do 70 m2 oraz lokal biurowy i handlowy w parterze to zabudowa o minimalnej intensywności. Do każdego z 2 apartamentów – w cenie – otrzymują Państwo garaż indywidualny wraz z podjazdem na dodatkowy samochód. Wszystko się w tej inwestycji zgadza! Lokalizacja świetna, standard wysoki, a cena… Zapraszamy do Biura IQ przy ul. Chodkiewicza 19.  

Czytaj więcej
22.08.2018
City Park 3 z widokiem na panoramę miasta

Ostatnie dwie kondygnacje trzeciego i zarazem ostatniego etapu City Park to wspaniały punkt widokowym na mapie Bydgoszczy… Dzięki doskonałej wschodniej i południowej ekspozycji apartamentów, Nabywcy będą cieszyć się słonecznymi wnętrzami oraz niczym niezakłóconymi widokami na Bielawy, a nawet i Bartodzieje. Skorzystaj z oferty premium IQ Development i ciesz się tarasem do nawet 70 m2, przestronnym oraz klimatyzowanym salonem w nowoczesnym, ponadczasowym apartamentowcu w Centrum Bydgoszczy. Apartamenty zlokalizowane na dwóch ostatnich kondygnacjach City Park III są teraz dostępne z rabatem 10.000 złotych!!!

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODA