Aktualności

16.05.2018
Piękno City Park widziane oczami mieszkańców…

Z dumą prezentujemy Państwu zdjęcia wykonane przez jedną z mieszkanek Osiedla City Park Chodkiewicza 19. Przez moment sami zastanawialiśmy się czy, aby nie są to fotografie wykonane i „obrobione” przez profesjonalistę… Nic bardziej mylnego. Mamy tu do czynienia z rzeczywistym pięknem zieleni i zagospodarowania terenu City Park. Jeżeli chcą Państwo na co dzień podziwiać takie widoki to zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ostatni apartamentowiec w ramach najpiękniejszego kompleksu wielomieszkaniowego na bydgoskich Bielawach. Kliknij –> Rzuty apartamentów III Etapu City Park

Czytaj więcej
07.05.2018
Krótka promocja po długim weekendzie…

Jeżeli ciężko Państwu wskoczyć na pełne obroty po dłuuugim weekendzie, to znamy sposób na podkręcenie atmosfery! Zaczynamy pierwszy dzień pracujący od mocnego uderzenia. Lokal promowany w tym cyklu akcji „Mieszkanie Tygodnia”, to jedna z najlepszych opcji w relacji galaktyczność do ceny. Perfekcyjny układ 3-pokojowy z loggią o wręcz nieprzyzwoitych rozmiarach. Teraz w ofercie specjalnej tylko do 14.05.2018r., więc jeżeli szukali Państwo motywacji do sprawnych ruchów to właśnie ją Państwo znaleźli! Do zobaczenia w Biurze IQ przy ul. Chodkiewicza 19 (Pałacyk) w Bydgoszczy.

Czytaj więcej
27.04.2018
Majówka na Bielawach…

Zapraszamy Państwa do Biura IQ przy ulicy Chodkiewicza 19 (Pałacyk) w nadchodzący poniedziałek. Natomiast podobnie jak większość radosnych Polaków, wracamy do naszej aktywności od 07.05.2018 r. Pamiętajcie Państwo, że te długie, wolne „weekendy” to wspaniała okazja do zapoznania się z układami naszego koronnego projektu City Park 3 na Bielawach. Sprawdź układy City Park 3.

Czytaj więcej
11.04.2018
Sprzedaż Etapu II City Park zakończona!

Szanowni Państwo! Mamy ogromny zaszczyt zakomunikować, iż wszystkie lokale mieszkalne II Etapu City Park Chodkiewicza 19 znalazły swoich Nabywców. Zaważywszy na fakt, iż w grudniu 2017 roku obiekt uzyskał pozwolenia na użytkowanie, można śmiało uznać, iż City Park jest absolutnym best seller-em bydgoskiego rynku mieszkaniowego. Ten wynik jest dla nas ogromnym powodem do dumy oraz zarazem zobowiązaniem do tworzenia jak najlepszych produktów dla naszych Klientów. Dziękujemy za okazane zaufanie oraz liczne wyrazy sympatii, które towarzyszyły nam przy tworzenie II Etapu City Park. Dziękujemy przede wszystkim za zaangażowanie w projekt Biurze…

Czytaj więcej
06.04.2018
Targi Mieszkaniowe 7-8 kwietnia 2018r.

Szanowni Państwo. Zapraszamy Państwa serdecznie na Targi Mieszkaniowe, które odbędą się w bydgoskiej Łuczniczce w dniach 7-8 kwietnia 2018 r. (od godziny 10:00 do 17:00 w sobotę oraz od godziny 10:00 do 16:00 w niedzielę). Z powodu tegoż wydarzenia, w dni targowe, Biuro Sprzedaży IQ przy ulicy Chodkiewicza 19 (Pałacyk) będzie nieczynne. Do zobaczenia na Targach!

Czytaj więcej
03.04.2018
Mieszkanie Tygodnia – prywatnie lub inwestycyjnie

Naszym zdaniem jedna z najlepszych propozycji w przypadku Rodziny 2+1 lub dla celów inwestycyjnych… optymalny metraż, doskonały rozkład, dwa balkony oraz sama lokalizacja na Bielawach, gwarantują radość z użytkowania lokalu lub możliwość „upolowania” wiernego, solidnego najemcy! Teraz w ofercie specjalnej – ważna do 10.04.2018 r. Szczegóły dostępne w Biurze Obsługi IQ.

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK