Aktualności

30.08.2017
Ostatnie prace wykończeniowe II etapu..

Miło nam poinformować że zbliżamy się do końca budowy II etapu. Trwają prace wykończeniowe elewacji oraz środka budynku. Zapraszamy na fotorelację z budowy.

Czytaj więcej
08.08.2017
Gotowy apartament z widokiem na Ogród Botaniczny

Prawdziwa uczta dla Niecierpliwych! Nasz ostatni apartament z I Etapu City Park, z pięknym widokiem na Ogród Botaniczny wrócił do sprzedaży. To rzadki przypadek, w którym bardzo ustawy i komfortowy apartament jest dostępny „od ręki”.

Czytaj więcej
08.06.2017
City Park II Etap – Ostatnie apartamenty z rabatem

Już w IV kwartale tego roku Nabywcy odbiorą klucze do swoich apartamentów. Ta grupa niecierpliwie wyczekujących jest naprawdę spora…, gdyż może nie wszyscy wiedzą, ale 90% budynku II Etapu City Park jest sprzedane. Kupują u nas przedsiębiorcy, lekarze, prawnicy, informatycy, a także podróżnicy, którzy po swoich zagranicznych wojażach chcą wracać do inspirującego miejsca w sercu bydgoskich Bielaw. Ostatnie wolne apartamenty to funkcjonalne układy od 2 do 4 pokoi. Mimo zaawansowania sprzedaży wybór jest naprawdę bogaty zarówno przy zakupie na cele prywatne, jak i inwestycyjne. Specjalnie dla Niezdecydowanych przygotowaliśmy rabaty do…

Czytaj więcej
10.05.2017
Mieszkaj pięknie – wyjątkowa oferta najmu

O tym, że nasi Klienci mają doskonały gust wiedzieliśmy od samego początku, ale sam styl to nie wszystko… Liczy się również dbałość o jakość i detale. Prezentujemy jedną z naszych ulubionych realizacji. 3-pokojowy apartament na przedostatnim piętrze pierwszego budynku City Park Chodkiewicza 19 z ponad 24-metrowym tarasem z widokiem na panoramę Bielaw. Ten lokal nic nie udaje… Wszystko to co daje efekt bliskości natury, czyli deska podłogowa, kuchnia, zabudowy to najprawdziwsze, naturalne drewno. Właściciel lokalu postanowił podejść z ogromnym szacunkiem do przyszłych Najemców i jak sam powiedział „Wykańczam to jak…

Czytaj więcej
09.05.2017
Ostatnie apartamenty II Etapu City Park

Do daty oddania II budynku City Park zostało nam już niespełna 6 miesięcy… To ostatnia chwila dla cierpliwe wyczekujących, aby nie powiedzieć spóźnialskich, na upolowanie pięknego apartamentu w sercu Bielaw – z salonem od południa oraz spiżarnią przy strefie kuchennej. Jeśli jednak sam doskonały układ lokalu oraz widok z przestronnego tarasu nie wystarczą, to z pewnością już promocyjne warunki zakupu typu Last Minute skłaniają do odwiedzenia Biura Sprzedaży IQ Development. Zapraszamy!

Czytaj więcej
18.04.2017
Mieszkanie Tygodnia – liczy się funkcja!

Wielu naszych Klientów przy wyborze apartamentu kieruje się położeniem lokalu względem stron Świata, układem, przestrzenią dzienną, wielkością łazienki i wieloma innymi czynnikami. Jeżeli szukają Państwo 3 – pokojowego lokalu to mamy opcję, która z pewnością zachwyci każdego przestrzenią oraz przede wszystkim funkcją. W skrócie: 3 pokoje, ekspozycja południowa, dwie pełnowymiarowe sypialnie, przestrzeń dzienna do nawet 40 m2 (po usunięciu ścianek w przedpokoju), funkcjonalna spiżarka przy kuchni, ustawna łazienka, panoramiczne przeszklenia – to wszystko w ramach akcji „Mieszkanie Tygodnia” z rabatem 15.000 złotych.

Czytaj więcej