Aktualności

13.09.2018
Najlepsza Aura!

Zachwyt to za mało powiedziane… jesteśmy oszołomieni tempem sprzedaży inwestycji Aura Park. Dopiero co wstawiamy okna, a już wszystkie lokale znalazły swoich Nabywców. Obiecujemy nie zwieźć! Dziękujemy z okazane zaufanie, a dla rozczarowanych spóźnialskich mamy – jeszcze dostępną – doskonałą ofertę ostatnich apartamentów City Park 3 na bydgoskich, prestiżowych Bielawach. Zapraszamy.

Czytaj więcej
30.08.2018
Z2 na Miedzyniu ukończone

Po cichu, swoim tempem, ale skończyliśmy już kameralny projekt Z2 na bydgoskim Miedzyniu. Funkcjonalność i poczucie prywatności w ramach tego obiektu są bezdyskusyjne. Jedynie 2 apartamenty i to z tarasami do 70 m2 oraz lokal biurowy i handlowy w parterze to zabudowa o minimalnej intensywności. Do każdego z 2 apartamentów – w cenie – otrzymują Państwo garaż indywidualny wraz z podjazdem na dodatkowy samochód. Wszystko się w tej inwestycji zgadza! Lokalizacja świetna, standard wysoki, a cena… Zapraszamy do Biura IQ przy ul. Chodkiewicza 19.  

Czytaj więcej
22.08.2018
City Park 3 z widokiem na panoramę miasta

Ostatnie dwie kondygnacje trzeciego i zarazem ostatniego etapu City Park to wspaniały punkt widokowym na mapie Bydgoszczy… Dzięki doskonałej wschodniej i południowej ekspozycji apartamentów, Nabywcy będą cieszyć się słonecznymi wnętrzami oraz niczym niezakłóconymi widokami na Bielawy, a nawet i Bartodzieje. Skorzystaj z oferty premium IQ Development i ciesz się tarasem do nawet 70 m2, przestronnym oraz klimatyzowanym salonem w nowoczesnym, ponadczasowym apartamentowcu w Centrum Bydgoszczy. Apartamenty zlokalizowane na dwóch ostatnich kondygnacjach City Park III są teraz dostępne z rabatem 10.000 złotych!!!

Czytaj więcej
31.07.2018
Rabat premium do końca wakacji

Upały dają się we znaki bydgoszczanom. Tymczasem naszym zdaniem najpiękniejsza inwestycja City Park na Bielawach, skąpana w słońcu, pnie się do góry – piętro po piętrze. W ramach dwóch ostatnich kondygnacji wraz z Architektem zaprojektowaliśmy przestronne apartamenty o metrażu przekraczającym nawet 130 m2 oraz tarasami do 70 m2. Piękna ekspozycja względem stron Świata, wysoki standard okien 3-szybowych i przesuwnych drzwi tarasowych – to wszystko dostępne teraz z rabatem 10.000 złotych! Akcja trwa do końca sierpnia! Promocja dotyczy ostatniego etapu kultowego Osiedla City Park. Zapraszamy.

Czytaj więcej
27.07.2018
Aura Park !

Konstrukcja budynków Osiedla Aura Park lada dzień będzie gotowa. Już na tym etapie zachwyca nas sama lokalizacja, jak i kameralność obiektów o najlepszym adresie na bydgoskim Czyżkówku. Uwagę przykuwają również ogromne balkony oraz doskonałe skomunikowanie Osiedla – zarówno od nowo-wyremontowanej ulicy Siedleckiej, jaki i oddalonej ulicy Nad Torem. Nasz entuzjazm z pewnością podzielają Nabywcy, którzy doprowadzili do niecodziennej sytuacji… Budowa dopiero nabiera rumieńców, a w naszej ofercie zostały zaledwie 3 mieszkania o powierzchni od 35 do 55 m2! Powiedzieć, że w razie zainteresowania trzeba się spieszyć to zdecydowanie za mało!…

Czytaj więcej
29.06.2018
Apartamenty City Park 3 na miarę

Szanowni Państwo. Wchodzimy w kluczowy etap budowy City Park 3 Chodkiewicza 19! Jeżeli kochają Państwo wszystko to co niestandardowe, wysokiej klasy oraz niepowtarzalne to jest to czas na odwiedziny Biura IQ Development. W tym okresie prowadzenia inwestycji możemy jeszcze przygotować dla Państwa wyjątkowe łączenia apartamentów czy modyfikować nasze propozycje. Jeżeli więc nie chcą Państwo płacić dodatkowych, ciężkich pieniędzy za przeróbki, a pragną Państwo zamieszkać w najlepszej lokalizacji w Bydgoszczy, to droga do Biura IQ (Pałacyk), przy ulicy Chodkiewicza 19, zdaje się być prosta. Do zobaczenia.

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODA