Aktualności

30.11.2018
IQ już świętuje!

Rozdajemy prezenty już na początku grudnia. Każdy Nabywca lokalu mieszkalnego z oferty IQ Development otrzyma od 5.000 do 15.000 złotych rabatu. Oferta ważna do 06.01.2019 r.

Czytaj więcej
05.11.2018
Tajemniczy Lokator ujawnia swą twarz…

Już szyld zawieszony nad 170-metrowym lokalem usługowym w parterze budynku City Park, potwierdza nośną plotkę o nowym Lokatorze przy ulicy Chodkiewicza 19. Cukiernia Staropolska postanowiła stworzyć jeden z największych oraz najpiękniejszych lokali cukierniczo-gastronomicznych w Regionie. W ramach potężnego lokalu znajdzie się m.in. piekarnia, kawiarnia, cześć restauracyjna oraz miejski ogródek ze stoliczkami z ekspozycją na ulicę Chodkiewicza. Cieszymy się, iż IQ wraz z między innymi Staropolską stworzy najpiękniejszą, zabytkową pierzeję Bydgoszczy. Jeżeli chcą Państwo każdego ranka kupować świeże pieczywo i aromatyczną kawę lub spożywać pyszne dania z część restauracyjnej – to…

Czytaj więcej
16.10.2018
Widok z najwyższego apartamentowca na Bielawach

Ostatni etap City Park Chodkiewicza 19 to jeden z najwyższych budynków na bydgoskich Bielawach. Widok na panoramę Bydgoszczy jest przepiękny, a oddalona o nawet 35 metrów ulica Sułkowskiego zdaje się akustycznie nie istnieć na tych wysokościach… Mamy więc cudowny widok, okna o podwyższonym współczynniku akustycznym oraz doskonałą południowo-wschodnią ekspozycję, czyli szybko witam dzień, który dłuuugo się z nami nie żegna. Czy można piękniej żyć?

Czytaj więcej
26.09.2018
Apartament Wild Rose – City Park 3

Już niespełna rok dzieli nas od oddania ostatniego budynku City Park Chodkiewicza 19. W sprzedaży pozostało jedynie… 5 ekskluzywnych apartamentów z widokiem na panoramę Bydgoszczy. Postanowiliśmy przy współpracy z Grupa52 / Architekci Bydgoszcz stworzyć propozycje aranżacji części dziennej każdego z nich. Niektóre rozwiązania mogą wydawać się kontrowersyjne, ale takie było założenie. Na pierwszy rzut prezentujemy 107-metrowy apartament WILD ROSE.  

Czytaj więcej
13.09.2018
Najlepsza Aura!

Zachwyt to za mało powiedziane… jesteśmy oszołomieni tempem sprzedaży inwestycji Aura Park. Dopiero co wstawiamy okna, a już wszystkie lokale znalazły swoich Nabywców. Obiecujemy nie zwieźć! Dziękujemy z okazane zaufanie, a dla rozczarowanych spóźnialskich mamy – jeszcze dostępną – doskonałą ofertę ostatnich apartamentów City Park 3 na bydgoskich, prestiżowych Bielawach. Zapraszamy.

Czytaj więcej
30.08.2018
Z2 na Miedzyniu ukończone

Po cichu, swoim tempem, ale skończyliśmy już kameralny projekt Z2 na bydgoskim Miedzyniu. Funkcjonalność i poczucie prywatności w ramach tego obiektu są bezdyskusyjne. Jedynie 2 apartamenty i to z tarasami do 70 m2 oraz lokal biurowy i handlowy w parterze to zabudowa o minimalnej intensywności. Do każdego z 2 apartamentów – w cenie – otrzymują Państwo garaż indywidualny wraz z podjazdem na dodatkowy samochód. Wszystko się w tej inwestycji zgadza! Lokalizacja świetna, standard wysoki, a cena… Zapraszamy do Biura IQ przy ul. Chodkiewicza 19.  

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODA