Aktualności

21.03.2018
Apartament Tygodnia – 36-metrowy salon z 2 tarasami

Zbliżający się okres Wielkanocny nastraja nas do sięgania po dwu-cyfrowe rabaty. Do 30.03.2018 r. mogą Państwu nabyć w IQ apartament z ponad 36-metrowym salonem, dwoma tarasami wykończonymi kompozytem, przesuwnymi drzwiami tarasowymi oraz wysokiej klasy grzejnikami kanałowymi lub płaskoczołowymi. Zapraszamy.

Czytaj więcej
12.03.2018
Mieszkanie Tygodnia – 3 pokoje z 20-metrowym tarasem!

Za Nami wiosenny weekend! Nareszcie! Choć synoptycy zapowiadają jeszcze nawrót zimy, to nie zmienia faktu, że coraz częściej przydadzą się Nam okulary przeciwsłoneczne. Zwłaszcza jeżeli wyjdziemy na ponad 20-metrowy taras z południową ekspozycją. Takie cudo jest dedykowane do niespełna 62-metrowego lokalu z ceną obniżoną o 6.000 złotych w ramach akcji Mieszkanie Tygodnia. Zapraszamy!

Czytaj więcej
05.03.2018
Apartament Tygodnia – taras o 5 smakach…

W tym tygodniu propozycja unikalna! Dzięki nieregularnej formie apartament w strefie kuchennej wita się ze Słońcem, a w południe to salon gości promyki. Piękna propozycja dla zapracowanych ludzi, którzy w weekendy chcą od porannej kawy aż po południową przerwę herbacianą relaksować się w ciepłej, świetlistej atmosferze. Ponadto blisko 60% ścian elewacyjnych okala taras z wyjściami z 5 pomieszczeń. Opcja teraz dostępna z rabatem 190 złotych/m2. Zapraszamy.

Czytaj więcej
26.02.2018
Mieszkanie Tygodnia – Jaka pogoda taki rabat…

Ten tydzień witamy w mocno minusowych temperaturach. Rano termometry w Bydgoszczy pokazały nawet minus 11… Z tej okazji na podgrzanie atmosfery też schodzimy o 11…, ale tysięcy z ceny na apartament w ramach ostatniego etapu Osiedla City Park Chodkiewicza 19. Propozycja z tego tygodnia to doskonale ustawne 3 pokoje wraz z tarasem wielkości nie jednego salonu… Zapraszamy do kontaktu. Oferta ważna do 05.03.2018 r.

Czytaj więcej
20.02.2018
Mieszkanie Tygodnia – kuchenne rewolucje

W tym tygodniu postanowiliśmy przyznać rabat na lokal w układzie, który przenosi nas lekko w czasie… W dobie uciskania aneksów w malutkich salonikach, osobna kuchnia może okazać się prawdziwym azylem dla miłośników gotowania. Zresztą przy tej okazji zdradzimy Państwu pewien sekret… Większość Nabywców koncentruje się na aranżacji strefy dziennej z wizją zaproszenia gości do pięknie urządzonego salonu… Błąd… Najlepsze imprezy są przecież w kuchni :) Kto ma obecnie osobną kuchnie te potwierdzi… Zapraszamy do Biura przy ul. Chodkiewicza 19 w Bydgoszczy (Pałacyk).

Czytaj więcej
12.02.2018
Nowy sezon – „Mieszkanie Tygodnia”

Myśleli Państwo, że już zapomnieliśmy o naszej cyklicznej akcji? Nic bardziej mylnego. Nie mogliśmy się doczekać dodania na stronie IQ rzutów lokali III etapu City Park, nie tylko dlatego bo uważamy je za najpiękniejsze układy w Bydgoszczy… no ba…!, ale przede wszystkim naszą radość buduje fakt, że możemy wrócić do programu „Mieszkanie Tygodnia”. Dla tych, którzy pierwszy raz spotykają się z tą akcją, bo np. właśnie wrócili z wojaży kosmicznych rakietą Elon’a Musk’a (jakoś inny racjonalny powód nie przychodzi nam do głowy…), to przypominamy, iż cała zabawa polega na cotygodniowym…

Czytaj więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK